Warsztaty Tempo Pracy

W dobrym rytmie, w dobrym tempie!

Jak wykonywać stylizacje w 60 minut? Czego wystrzegać się w pracy stylistki oraz jakie sztuczki kosmetyczne będą pomocne przy wykonaniu manicure? Na szkoleniu z tempa pracy pokażę Ci krok po kroku jak zminimalizować czas Twojej pracy, a równocześnie osiągnąć zamierzony efekt. Udowodnię Ci, że za pomocą sprawdzonych rozwiązań, możliwe jest skrócenie (nawet o połowę!) czasu, który w tym momencie poświęcasz na wykonanie idealnej stylizacji.

Jak się okazuje, perfekcyjne wykonany manicure wcale nie musi być męczący i czasochłonny! Dla Ciebie będzie to ogromna oszczędność czasu i zdrowia 🙂 Pomyśl, jak przyjemnie można wykorzystać dodatkowy czas. A jeśli prowadzisz własny biznes – zwróć uwagę, o ile więcej stylizacji mogłabyś wykonać każdego dnia. Szkolenie z tempa pracy przełoży się w przyszłości na umiejętną organizację Twojej pracy i większe zarobki. Docenią to również Twoje klientki, które będą Ci wdzięczne za skrócenie ich jakże cennego czasu poświęconego na comiesięczne upiększana

Co warto wiedzieć?

Szkolenie prowadzone jest przy stanowiskach wyposażonych we wszystkie niezbędne akcesoria – kursant musi mieć jedynie swój własny pędzel (to przyrząd użytku osobistego, który nie może być pożyczany).

W cenie szkolenia zawarte jest także wydanie certyfikatu potwierdzającego udział w kursie. Na warsztatach stosujemy produkty renomowanej marki Sunflower, dzięki czemu kursantki mogą zobaczyć efekt swojej pracy, wykonany na produktach najwyższej jakości.

W trakcie szkolenia istnieje możliwość zakupu pędzli (z rabatem 10%) oraz wszystkich materiałów do pracy przy wykonywaniu manicure na miarę Twoich potrzeb. Możemy również skompletować dla Ciebie zestaw startowy. Do ceny szkolenia należy doliczyć 23% podatku VAT.

Koszt: 450zł+vat

Plan Szkolenia

Nie czekaj. Dołącz już dziś!

Jak przygotować się na szkolenie?

Opinie kursantów

Dziękuję za wspaniałe chodź wyczerpujące trzy dni. Ogrom wiadomości przekazany przez Panią Ewelinę niezastąpiony i mobilizujący do podjęcia następnych kroków w kierunku stylizacji paznokci 🙂 Bardzo miła atmosfera podczas szkolenia. Serdecznie dziękuję i już czekam na następne szkolenia 🙂

Agnieszka Fronc

Rzetelną wiedzą i bardzo dobrym podejściem do kursantów Ewelina zachęciła nas do kolejnych szkoleń.. polecam z całego serca

Anna Kolisz

Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Tlumaczy krok po kroku, odpowiada na pytania, daje świetne wskazówki. Polecam wszystkim Ewelinę!

Aleksandra Szopa

Z calego serca polecam Pania Eweline Keck Jako szkoleniowca
wiedze jaka posiada i otwartosc w prowadzeniu relacji na szkoleniach-webinar jak rowniez pewnosc siebie
polecam szkolenia z jej ogromem wiedzy i profesjonalizmem

Ewelin Eve

Pani Ewelina to szkoleniowiec godny polecenia<3 przez to że lubi to robić wie co robi nie ma dla niej problemu którego nie da się rozwiązać. Zawsze znajduje najłatwiejsze rozwiązania. Wszystko starannie i zrozumiale tlumaczy. Do każdej klientki podchodzi indywidualnie. Można tak mówić i mówić. Ale w skrócie- jest najlepsza!

Wiktoria Rakoczy

Bardzo polecam szkolenia u P.Eweliny, super podejscie, ogrom wiedzy przekazanej na szkoleniu, czekam na kolejne 😀

Wiktoria Olszowy

0