Szkolenie One Stroke „Piękno Cieniowania”

Motywy kwiatowe na paznokciach to jeden z ulubionych wzorów, wybierany przez klientki (nie tylko w okresie wiosennym i letnim).
Te trójwymiarowe robią jeszcze większe wrażenie.

Na szkoleniu z techniki One Stroke nauczę Cię, jak tworzyć piękne, cieniowane kwiaty za pomocą odręcznych pociągnięć pędzla. Niewątpliwie jest to jedna z najtrudniejszych technik, która wymaga od stylistki dokładności i zręczności. Aby poprawnie wykonywać One Stroke potrzebna jest pewna doza umiejętności i obycia z tą techniką. Jednak warto, bo efekty pracy są naprawdę niesamowite!

W rezultacie tworzymy lekkie, delikatnie wypukłe i ślicznie zabarwione konstrukcje płatków, które zachwycą niejedną klientkę. Na jednodniowym szkoleniu z techniki One Stroke wykonasz wielokolorowe kwiaty.

Co warto wiedzieć?

Szkolenie prowadzone jest przy stanowiskach wyposażonych we wszystkie niezbędne akcesoria – kursant musi mieć jedynie swój własny pędzel (to przyrząd użytku osobistego, który nie może być pożyczany).

W cenie szkolenia zawarte jest także wydanie certyfikatu potwierdzającego udział w kursie.

Koszt: 750zł+vat

Plan Szkolenia

Nie czekaj. Dołącz już dziś!

Jak przygotować się na szkolenie?

Opinie kursantów

Dziękuję za wspaniałe chodź wyczerpujące trzy dni. Ogrom wiadomości przekazany przez Panią Ewelinę niezastąpiony i mobilizujący do podjęcia następnych kroków w kierunku stylizacji paznokci 🙂 Bardzo miła atmosfera podczas szkolenia. Serdecznie dziękuję i już czekam na następne szkolenia 🙂

Agnieszka Fronc

Rzetelną wiedzą i bardzo dobrym podejściem do kursantów Ewelina zachęciła nas do kolejnych szkoleń.. polecam z całego serca

Anna Kolisz

Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Tlumaczy krok po kroku, odpowiada na pytania, daje świetne wskazówki. Polecam wszystkim Ewelinę!

Aleksandra Szopa

Z calego serca polecam Pania Eweline Keck Jako szkoleniowca
wiedze jaka posiada i otwartosc w prowadzeniu relacji na szkoleniach-webinar jak rowniez pewnosc siebie
polecam szkolenia z jej ogromem wiedzy i profesjonalizmem

Ewelin Eve

Pani Ewelina to szkoleniowiec godny polecenia<3 przez to że lubi to robić wie co robi nie ma dla niej problemu którego nie da się rozwiązać. Zawsze znajduje najłatwiejsze rozwiązania. Wszystko starannie i zrozumiale tlumaczy. Do każdej klientki podchodzi indywidualnie. Można tak mówić i mówić. Ale w skrócie- jest najlepsza!

Wiktoria Rakoczy

Bardzo polecam szkolenia u P.Eweliny, super podejscie, ogrom wiedzy przekazanej na szkoleniu, czekam na kolejne 😀

Wiktoria Olszowy

0